Biuro Rachunkowe

Ancora to profesjonalne biuro rachunkowe w Zielonej Górze, świadczące kompleksowe usługi w zakresie kadrowo-płacowym, księgowości, BHP oraz innych kwestii wspierających działalność firm, wynikających z przepisów prawa. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaufanych księgowych, kadrowców oraz specjalistów ds. BHP, którzy dzięki wiedzy i kompetencjom, świadczą usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie.

Misją naszego BIURA RACHUNKOWEGO jest zapewnienie dla współpracujących z nami podmiotów, kompleksowej obsługi w  zakresie:

  • usług księgowych (outsourcing księgowy), w tym współpraca na zasadzie księgowości online – pomagamy zracjonalizować wydatki z jednoczesnym obniżeniem zobowiązań podatkowych.
  • Administrowania kadrami i płacami (payrolling) – przejmujemy pełną odpowiedzialności za cały kadrowo-płacowy model wartości.
  • Doradztwa podatkowego i gospodarczego – doradzamy przy zakładaniu i przekształcaniu działalności (doradzamy w kwestiach prawa pracy, spraw finansowych i zagadnień prawnych).
  • Spełnienia wszystkich wymagań prawnych w zakresie BHP, w tym wymaganych szkoleń BHP, dokumentacji, oceny ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych, dokumentacji powypadkowej, etc.
  • Wdrożenia RODO zgodnie z wymaganiami europejskimi (ocena ryzyka, wymagana dokumentacja, polityka RODO, projektowanie i wdrażanie środków zabezpieczających).
  • Doradztwa w zakresie zarządzania strategicznego organizacją – tworzenie dokumentu strategii za pomocą nowoczesnych narzędzi strategicznych, analiza mikro- i makrootoczenia, tworzenie strategii firmy, doradztwo strategiczne.

 

Zakres naszej działalności umotywowany jest wieloletnim doświadczeniem, a także wynika z dotychczasowej współpracy z naszymi Klientami i zmieniającymi się potrzebami rynku.

Dlaczego nasze BIURO?

Ancora to biuro rachunkowe w Zielonej Górze, które ceni czas swoich Klientów. Mamy pozytywne opinie i referencje współpracujących z nami firm, instytucji i organizacji.

W naszym BIURZE nie będziesz anonimowy. Jednocześnie zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.